Co nabízíme…

Image

Rekonstrukce koupelen, bytové jádra, obklady a dlažby na klíč

Provádíme rekonstrukce koupelen na klíč. Zhotovíme vám vizualizaci a následně provedeme realizaci, vše zařídíme, koupíme, objednáme a v krátkém časovém horizontu zhotovíme na klíč.

Image

Pokládka zámkové dlažby, terénní úpravy

Provádíme pokládku zámkové dlažby, vč. výkopu a obrubníků. Přijedme, zaměříme, nabídneme zákazníkovi z katalogu zámkovou dlažbu. Máme veškerou techniku k dispozici jako je minibagr, smykový nakladač, nákladní automobil s kontejnerem a hydraulickou rukou.

 

Image

Rekonstrukce domů a bytů

Provádíme rekonstrukce starých domů, objektů, bytů. Je to složitá operace ale o to nás to baví víc, protože výsledek stojí za to.

Image

Tesařství, pokryvačství, klempířství

Provádíme pokryvačské práce, tesařské práce, klempířské práce – střechy na klíč

Image

Zateplování fasád, strojní omítky vnitřní a venkovní

Provádíme zateplování fasád, fasády, štuky. Máme velkou zkušenost s dotačním programem Zelená Úsporám. Vyřídíme na klíč bez starostí.

Provádíme strojní omítky vnitřní i venkovní směsí ze sila MAXIT

Image

Půdní vestavby

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce, půdní vestavby, příčky, sádrokartonové příčky, podhledy, montáž střešních oken, sádrové omítky a stěrky.

Image

Výstavba rodinných domů na klíč

Více jak 12 let stavíme rodinné domy, buď to jen hrubé stavby nebo rodinné domy na klíč. Nejprve zhotovíme kalkulaci na hrubou stavbu, po odsouhlasení investorem dále doceňujeme stavbu na klíč dle požadavků a výběru materiálu. Snažíme se zákazníkům peníze šetřit. Pošlete nám projekt, popř. i výkaz výměr a během pár dnů vám zhotovíme nezávaznou kalkulaci. Poté navrhujeme konzultaci v kanceláři, kde dokážeme vymyslet cenu u stolu, doladit rozpočet.